The Law Offices of Kameli & Associates P.C.

phone icon(312) 233-1000
divider

دادگاه تجدیدنظر درخواست دولت ترامپ مبنی بر لغو حکم دادگاه هاوایی را مورد بررسی قرار داد

/ 0 Comments

جلسه رسيدگي به درخواست تجديدنظر دولت ترامپ مبني بر لغو حكم دادگاه هاوايي روز دوشنبه ١٥ مي ٢٠١٧ برگزار شد. قابل ذكر است كه دادگاه هاوايي با رأي خود موجب شد فرمان اجرايي ترامپ  تعليق گردد، فرمان اجرايي كه مانع ورود شهروندان برخي از كشورها (ايران، سوريه، سودان، ليبي، سومالي و يمن) به ايالات متحده آمريكا مي شد. (بیشتر…)

Read More
separator

حذف اظهاریه منع ورود مسلمانان به آمریکا از وبسایت کمپین انتخاباتی ترامپ

/ 0 Comments

روز دوشنبه 8 می 2017 وبسایت کمیپن انتخاباتی دونالد ترامپ منعکس کننده شعار انتخاباتی وی مبنی بر منع ورود مسلمانان به آمریکا بود. بعد از ظهر همین روز دیگر اثر و نشانه ای از این اظهاریه در وبسایت نبود. دلایل و قراین حاکی از آن است که سؤال خبرنگار شبکه اِی بی سی در مصاحبه مطبوعاتی کاخ سفید حذف این اظهاریه را موجب شده است.

(بیشتر…)

Read More
separator

بررسی فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر منع سفر در دادگاه تجدیدنظر سیاتل

/ 0 Comments

وکلای دولت ترامپ دیگر بار راهی دادگاه فدرالی شده تا شکایت خود از رأی دادگاه هاوایی مبنی بر لغو فرمان اجرایی منع سفر را اعلام داشته و نقض این حکم را خواستار شوند. گفتنی است فرمان اجرایی ترامپ شهروندان 6 کشور ایران، سوریه، لیبی، یمن، سودان و سومالی را نشان کرده است. جلسه دادرسی روز دوشنبه 15 می 2017 در سیاتل برگزار خواهد شد. (بیشتر…)

Read More
separator

ترامپ: من مخالف مهاجرت قانونی نیستم

/ 0 Comments

دونالد ترامپ خاطرنشان کرده است که قصد محدود کردن مهاجرت قانونی را نداشته و تنها خواهان برچیده شدن اسباب مهاجرت غیرقانونی است. وی مدعی است که مهاجرت افراد متخصص چیزی است که نظر وی را جلب کرده است. (بیشتر…)

Read More
separator

هزاران نفر در دالاس تگزاس به تظاهرات عليه سياستهای مهاجرتی ترامپ پرداختند

/ 0 Comments

هزاران نفر روز يكشنبه ٩ آوريل ٢٠١٧ در دالاس تگزاس اعتراض خود را به سياستهای مهاجرتی دونالد ترامپ نشان دادند. تظاهرات از كليسای جامع كاتوليك شروع شده و تا يك و نيم مايل بعد ادامه پيدا كرد. بسياری از مقامات محلی و قانونگذاران ايالتی در اين رويداد حضور بهم رساندند. (بیشتر…)

Read More
separator

رویارویی دانشگاههای معتبر آمریکا با دونالد ترامپ

/ 0 Comments

31 دانشگاه و کالج معتبر آمریکایی به اعتراض علیه فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر منع سفر شهروندان 6 کشور (ایران، سوریه، لیبی، سودان، یمن و سومالی) و پناهندگان پرداختند. این دانشگاهها در طی بیانیه ای به دادگاه فدرالی مِريلند به حمایت از اقدامات ایالت مِریلند علیه فرمان اجرایی برخاسته اند. این گروه از دانشگاهها و کالجهای آمریکایی به این دلیل دست به اين اقدام زده اند که به عقیده آنها فرمان اجرایی ترامپ تبادل آزاد عقاید و آراء را مورد مخاطره قرار خواهد داد. دانشگاههای هاروارد، یِیل، اِستَنفورد، شیکاگو و اِم آی تی در زمره معترضین به فرمان اجرایی ترامپ قرار دارند. (بیشتر…)

Read More
separator