دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران در سال 1996 تأسیس گردیده و از طریق دفتر مرکزی خود در شهر شیکاگو در ایالت ایلینویز خدمات وسیعی را به موکلین ارائه می دهد. این دفتر تجربه ویژه و سابقه درخشانی در امور مهاجرت به خصوص ویزاهای EB-1 ، EB-2 ، EB-5 ، L-1 ، E-2 و EB-2 NIW داشته و خدمات وکالت پرونده های مربوط به مسائل مدنی، کیفری و مقرراتی را نیز بر عهده می گیرد.

این شرکت همواره خود را ملزم به ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی که در عین حال مقرون به صرفه و عملی نیز هستند دانسته است. موکلین شرکت را طیف وسیعی از افراد و شرکتهای داخلی و بین المللی، نهادها و دولتهای خارجی، سرمایه گذاران و اشخاص خصوصی تشکیل می دهند.

وکلا، کارشناسان و کارکنان مجرب ما همواره ارتباط مطلوب و عمیقی با موکلین دفتر برقرار می کنند. این امر به نوبه خود به ما اجازه می دهد که درک کاملی از اهداف موکلین داشته و بتوانیم برای به تحقق آن اهداف ایشان را یاری نماییم. تحقق اهداف موکلین و حتی فراتر رفتن از آن موجب شده موکلین بسیاری در شهر شیکاگو و سراسر کشور شرکت ما را برای مشاوره و خدمات حقوقی به سایرین معرفی کنند.

ما همواره پذیرای موکلین جدید بوده و سعی خواهیم داشت با دقت و پشتکار خدمات حقوقی مقرون به صرفه به موکلین خود ارائه دهیم؛ همان سیاستی که بیش از دو دهه در این مجموعه دنبال شده است.

برای استفاده از خدمات این دفتر با ایمیل info@kameli.com و یا شماره تلفن (312) 233-1000 تماس حاصل نمایید.

دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران در هیچ کجای جهان شعبه و یا نماینده ندارد.

از ما بیاموزید

دفتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران همیشه بر این اعتقاد بوده که اولین قدم در هر کاری یادگیری اصول انجام آن کار است. در این راستا این دفتر همواره بودجه مناسبی را به آموزش هموطنان در کلیه امور مربوط به مهاجرت اختصاص داده است. انبوه برنامه های آموزشی تولید شده توسط این دفتر از شبکه های ماهواره ای قابل ملاحظه بوده و امکان دسترسی به آرشیو ضبط شده آنها از طریق شبکه های اجتماعی وجود دارد. از جمله مهمترین این برنامه ها می توان به کلاسهای مهاجرتی دکتر طاهر کاملی اشاره نمود که از روشهای زیر قابل ملاحظه می باشد:

محل دفتر:

تلفن: 001 (312) 233-1000
تلفن خط فارسی: 001 (312) 427-0139
فکس: 001 (312) 233-1007
ایمیل: info@kameli.com

دفتر وکالت در آدرس زیر واقع شده است:

1319 South State Street
Suite C2
Chicago, IL 60605
در گوگل مپ ببینید